Sünnet Ücretleri

► Çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi alanında yaptığımız cerrahi işlemlerin başında gelen sünnet hakkında tüm merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İletişim bölümünde sizlere belirtilen telefon numarası ve mail adreslerinden anında sünnet fiyatları hakkında genel bilgi alabilirsiniz. Ancak sünnet fiyatları yapılan sünnet yöntemine, pipide ek problem olup olmamasına, sünnetin genel anestezi (narkoz) altında veya lokal anestezi (sadece pipi uyuşturularak) ile yapılmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. 

► Biz tamamen profesyonel olarak yaptığımız sünnet işlemi konusunda bütün güncel yöntemleri  yapmaktayız. Ancak sünnet öncesinde hangi yöntemin pipi için daha uygun olacağına pipiyi gördükten sonra ailelerin de fikrini alarak karar vermekteyiz.

► Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz durumuda göz önüne alındığında sünnet ücretlerimiz (sünnet fiyatlarımız) her bütçeye uygun olacak şekilde alternatif seçenekler sunmaktadır. Özellikle bu konuda esnek fiyat politikamız devam etmektedir. 

► Ayrıca erişkin, çocuk ve bebek sünneti fiyatlarımız farklılık göstermektedir. 

Özel kliniklerde ve özel hastanelerde sünnet ücreti değişmekle birlikte özelde lokal anestezi ile sünnet ücretleri 3000₺ ile 8500₺ arasında değişmektedir. Bu ücret bazı hastanelerde 20.000 ₺ ye kadar çıkabilmektedir. Bizim kliniğimizde bu ücretlerle kıyaslandığında sünnet fiyatları çok makul ve her bütçeye uygun sayılabilir.

2023 Yılı güncel fiyatlarımız için 05073192834 nolu telden bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıcakla kalın..

Doç.Dr.Engin Yılmaz

Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi Uzmanı 

SÜNNET KLİNİK