İstanbul Sünnet Fiyatları 2024

  • Çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi alanında yapılan cerrahi işlemlerin başında gelen sünnet hakkında tüm merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. İletişim bölümünde sizlere belirtilen telefon numarası ve mail adreslerinden anında sünnet fiyatları hakkında genel bilgi alabilirsiniz. Ancak sünnet fiyatları yapılan sünnet yöntemine, pipide ek problem olup olmamasına, sünnetin genel anestezi (narkoz) altında veya lokal anestezi (sadece pipi uyuşturularak) ile yapılmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. 
  • Biz tamamen profesyonel olarak yaptığımız sünnet işlemi konusunda bütün güncel yöntemleri  yapmaktayız. Ancak sünnet öncesinde hangi yöntemin pipi için daha uygun olacağına pipiyi gördükten sonra ailelerin de fikrini alarak karar vermekteyiz.
  • Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz durumuda göz önüne alındığında sünnet ücretlerimiz (sünnet fiyatlarımız) her bütçeye uygun olacak şekilde alternatif seçenekler sunmaktadır. Özellikle bu konuda esnek fiyat politikamız devam etmektedir. 
  •  Ayrıca erişkin, çocuk ve bebek sünneti fiyatlarımız farklılık göstermektedir. 

Devlet hastaneleri ve üniversite hastanelerinde sünnet SGK kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ancak Özel sağlık kurumlarında ve Özel sünnet kliniklerinde sünnet işlemi ücretli yapılmaktadır. Özel kliniklerde ve özel hastanelerde sünnet fiyatları farklı olmakla birlikte lokal anestezi ile sünnet fiyatları ​2024 yılında 5.000 TL ile 16.500 TL arasında değişmektedir. Bu ücret bazı hastanelerde genel anestezi altında 20.000 ₺ ye kadar çıkabilmektedir. 

2024 Yılı güncel sünnet fiyatlarımız için 05073192834 nolu telden bize ulaşabilirsiniz.

Doç.Dr.Engin Yılmaz

Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi Uzmanı 

SÜNNET KLİNİK 

ÇOCUK CERRAHİSİ VE ÇOCUK ÜROLOJİSİ